Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana na nowszy model. Jaki silnik wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana na nowszy model. Jaki silnik wybrać?

    jesli zrobiłes tak jak napisałem wczesniej i sprawdziłes wtyczke to czujnik jest do wymiany
    Skoda Fabia II Combi FL
    CAYC 1.6 TDI CR 105KM&250NM

  • #2
    Zmiana na nowszy model. Jaki silnik wybrać?

    Zamierzam w niedługim czasie wymienić swoją Octavie na nowszy model. Z obecnej jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek chciałbym coś w nowszej "budzie". Zastanawiam się na Octavia II lub Superbem 2007r. Pytanie moje dotyczy silników montowanych w powyższych autach, czy montowanę są jeszcze z pompami wtryskowymi czy tylko pompowtryski? Obecnie posiadam 1,9 TDI ASV 110 KM (2004r) z którego jestem bardzo zadowolony. Czy znajdę podobny motor w wyżej opisywanych autach.
    bodzioh

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez bodzioh
      Pytanie moje dotyczy silników montowanych w powyższych autach, czy montowanę są jeszcze z pompami wtryskowymi czy tylko pompowtryski?
      niestety nie, te nowe 1.6 i 2.0 TDI są na common rail, wyparły wszystkie wcześniejsze rozwiązania...
      Octavia 1.9 TDI ASZ


      .

      Komentarz


      • #4
        gdybym mial zmieniac to osobiscie zastanowilbym sie czy znow diesel czy aby nie benzyna, ale jesli juz diesel (tez mam ASV) to sklonilbym sie bardziej ku tradycji i wzial 1.9 tdi 105 KM (choc na popmpowtryskach to jeszcze dobry), wolalbym sie nie pchac w 2.0 tdi choc zaraz zostane zjedzony to nie mam zaufania takiego jak do starej jednostki. Oczywiscie ze nie ma juz pompy, jedynie pompowtrysk i w nowszych silnikach common rail. Co do superba (I) tam tez jest 1.9 do wyboru i mozna wziac mocniejsza wersje bo w OII to juz chyba tylko 105 KM (ktorego bodajze juz nie produkuja,albo sprzedaz na wyczerpaniu).

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Golas27
          jesli juz diesel (tez mam ASV) to sklonilbym sie bardziej ku tradycji i wzial 1.9 tdi 105 KM
          ale w konfiguratorze nie ma już 1.9 :roll: no chyba że używka
          Octavia 1.9 TDI ASZ


          .

          Komentarz


          • #6
            wiem ale kolega nie pyta o nowe

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X